#1 27-05-09 15:31:36

jacek

http://img132.imageshack.us/img132/8780/admink.gif

Zarejestrowany: 04-04-09
Posty: 59
Skąd : Poland
Łącze: sprawne

Jerzy Dudek

Barca jak superszybki ekspress


Gran Derbi zakończyły się historycznym wynikiem. Niestety dla nas, najwyższe w historii zwycięstwo (6:2) odniosła Barcelona. Mecz dobrze się zaczął, bramkę szybko zdobył Higuain. Ale bardzo źle się skończył.

Zagraliśmy bardzo otwartą piłkę i przy tak dobrze, ofensywnie usposobionych gościach zostaliśmy – jak powiedział mój kolega z bramki, Iker Casillas – rozjechani niczym przez walec drogowy. Choć był to raczej superszybki ekspress, taki jaki kursuje na trasie z Barcelony do Madrytu.

Takie spotkanie zdarza się raz na sto lat i niestety, przytrafiło się teraz. Mam nadzieję, że porażka nie wpłynie destruktywnie na nasz zespół, bo mamy jeszcze cztery mecze przed sobą i musimy zakończyć sezon w dobrym stylu. Wiadomo, że drugie miejsce mamy już zapewnione. A pierwsze? Realistycznie patrząc, mamy nikłe szanse, by je zająć. Ale trzeba wierzyć, bo już tylko ta wiara nam pozostała.

W Gran Derbi nie było w naszych szeregach zawodnika, który by się wyróżnił. Barca przewyższała nas w każdej formacji. Johann Cruyff powiedział, że ma duży respekt za to, że zagraliśmy tak otwartą piłkę i ten wynik był tego dowodem. Ale dla nas to marne pocieszenie.

Passa zwycięstw zakończyła się. Co roku ktoś musi być przegrany i wychodzi na to, że po dwóch mistrzowskich latach będziemy musieli uznać wyższość naszego odwiecznego rywala.

I choć dużo miodu wylano na serca kibiców z Katalonii, to Chelsea może przerwać tę sielankową atmosferę, eliminując pięknie grających graczy Barcy w półfinale Ligi Mistrzów.

Choć osobiście mam nadzieję, że nie powtórzy się ubiegłoroczny finał z Manchesterem United i Chelsea w rolach głównych.
Źródło: jerzydudek.eu


____________________________

http://images26.fotosik.pl/49/3f244a10591fd477.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.knsg.pun.pl www.lechiafcbytow.pun.pl www.naszagmina.pun.pl www.asgardots.pun.pl www.atom-scans.pun.pl